Dobrý den, 

chtěla bych si u Vás objednat sadu SALERM KERATIN SHOT OŠETŘUJÍCÍ KIT, vlasy si žehlím, ale nikdy jsem keratin nezkoušela, proto prosím, o radu zda mám jít nejprve ke kadeřnici na keratin a pak si sadu ošetřující Salerm Keratin Shot objednat nebo postačí pouze ošetřující sada, aby to mělo nějaký efekt. Děkuji za odpověď.

Renata H.

Dobrý den Renáto,

bohužel jste se nám nezmínila jaké máte vlasy. V případě, že máte rovné nepoddajné vlasy, které mají sklon v průběhu dne krepatět a přirozeně se vlnit, tak je ošetřující Keratin Shot sada vhodná i bez předešlého profesionální aplikace keratinu. V případě, že máte opravdu silně poškozené a dehydratované vlasy nějakým chemickým či technickým ošetřením, tak doporučujeme nejdříve podstoupit u kadeřnice keratinové ošetření Keratin Shot od Salermu a následně používat ošetřující sadu pro prodloužení efektu. V případě, že máte silně kudrnaté vlasy a keratinovým ošetřením chcete docílit dokonale rovných vlasů, pak je nutné zvolit jiný druh keratinového zásahu než Salerm Keratin Shot.

Námi nabízená ošetřující péče Salerm Keratin Shot je regenerační péče, která aktivně působí proti krepatění. Obsažený přírodní hydrolyzovaný keratin dodá vlasům jemnost, hebkost a ztracený lesk. Zároveň usnadňuje vyrovnání vlasů, avšak vlas nenarovná a tedy ani nezatíží a nepoškodí. Šampón Salerm Keratin Shot neobsahuje sulfáty (pozor: některé internetové obchody stále prodávají starší sérii s obsahem sulfátů), který vymývají keratin z vlasů a jemně a šetrně čistí vlasy a připravuje je na ošetření maskou. Maska Salerm Keratin Shot Deep Impact Plus je nejprodávanějších produktů od Salermu především pro své okamžité intenzivní hydratační účinky. Efekt masky je viditelný již po svém prvním použití. Obsažený přírodní keratin proniká do hloubky vlasu, kde opravuje poškozené fragmenty a dodává vlasům hebkost a lesk. Posledním krokem je sérum Salerm Keratin Shot Finish, které právě chrání vlasy před poškozením teplem. Na rozdíl od šampónu, který připravuje vlas na příjem keratinu z masky, tak sérum vlas napomáhá uzavírat a chránit tak vlasy před ztrátou keratinu.  Sérum obsahuje celou řadu olejů na rostlinné bázi (argan, balvník, obilné klíčky a další), které chrání vlas v průběhu žehlení před poškozením a dehydratací. V případě, že použijete sérum na již vyžehlené vlasy, tak vlasy ochráníte před zkrepatěním a vznikem statické elektřiny na dlouho dobu.

Pravidelnou  péče Keratin Shot nejen navrátí vlasům jejich přirozenou krásu, ale také usnadňuje rozčesávání vlasů, značně zkracuje dobu potřebou na vyžehlení vlasů a prodlužuje efekt žehlení. Pevně věříme, že Vám naše odpověď bude užitečná a v případě dotazů či  nejasností nebo dotazů se neváhejte na nás kdykoliv obrátit.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..