Portál zaměřený na vlasovou péči a vlasovou kosmetiku INHAIR AKADEMIE vyhlašuje dubnovou soutěž o exkluzivní letní sadu Cotril Creative Walk Beach v hodnotě 2494 Kč. Kosmetická sada Cotril Creative Walk zahrnuje šampón na vlasy a tělo, vlasový obnovující krém a sprej na vlasy a tělo s ochranným solárním faktorem. Kromě kompletní kosmetické sady Cotril Creative Walk Beach výherce obdrží plážovou tašku, plážovou osušku o rozměrech 170 x 100 cm a plážové pálky v limitované edici Cotril Creative Walk Beach. 

Cotril Creative Walk Beach je nezbytným parťákem na léto. V průběhu léta jsou vlasy nadměrně vystaveny Slunci, mořské a chlorované vodě a větru. Tyto agresivní vlivy nadměrně vysušuje vlasy a vlasovou pokožku. Je proto nezbytné vlasům dopřát nezbytnou ochranu a hydrataci.

Cotril Creative Walk Beach Shower Shampoo with Balm kombinuje sprchový gel, šampón a balzám dohromady. Jeho bohaté složení garantuje vysokou zjemňující schopnost. Šampón zanechá vlasy jemné, hladké a sametově hebké a pokožce propůjčí neskutečný pocit hebkosti. Šampón obsahuje vysoce účinné komplexní hydratační složky, které podporují přirozený hydratační faktor (NMF).

Cotril Creative Walk Beach Hydrating Cream je obnovující, hydratační a vyživující krém na vlasy poškozené nadměrným sluněním, větrem, chlórem a solí. Krém obsahuje  speciální solární filtry, které chrání vlasy před UVA a UVB zářením, které činí vlasy matné a unavené. Krém navrací vlasům lesk a jas.

Solární olej Cotril Creative Walk Beach Protective Oil přináší vlasům a pokožce střední ochranu před externími atmosferickými vlivy a UVA a UVB zářením. Olej vlasy nemastí a nezatěžuje. Chrání vlasy i pokožku před dehydratací, kterou může způsobit sluneční záření, vítr, teplo a sůl. Olej propůjčí vlasům sílu, objem a oslnivý lesk.

Cotril Creative Wakl Beach sluneční kosmetika na vlasy a tělo

Cotril Creative Wakl Beach sluneční kosmetika na vlasy a tělo

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY

Principem soutěže je správně odpovědět na tři soutěžní otázky a společně se jménem a příjmením, adresou a telefonním číslem zaslat správné odpovědi na e-mail soutez@inhair.cz.

E-maily se správnými odpověďmi je možné zasílat do 30. 4. 2017. Začátkem května 2017 bude vylosován jeden soutěžící, který správně zodpověděl následující otázky:

1. Jak vysoký ochranný SPF faktor má sprej na tělo a vlasy Cotril Creative Walk Beach?

2. Jak se nazývá nová řada Cotril pH MED určená pro posilení křehkých a lámavých vlasů?

3. Jak se jmenuje produkt od Cotrilu s obsahem minerálních solí pro vytvoření nedbalých plážových vln? 

Správné odpovědi naleznete v internetovém obchodě s profesionální vlasovou kosmetiku www.inhair.cz. V případě, že nenaleznete správné odpovědi na internetových stránkách, sledujte náš profil na Facebooku, kde v průběhu soutěže budou průběžně zveřejněny nápovědy na soutěžní otázky. V soutěžním emailu prosím uveďte následující údaje:

Jméno a příjmení:
Adresu doručení případné výhry
Telefonní kontakt:

Upozornění: duplicitní emailové adresy a telefonní čísla budou automaticky vymazána a žádný z duplicitního kontaktu nebude do soutěže zařazen. Tímto se snažíme eliminovat neférové soutěžící, kteří zkouší zvýšit pravděpodobnost výhry zasíláním duplicitních mailů. Bez uvedení telefonního kontaktu nebude soutěžící zařazen do soutěže.

SOUTĚŽ UKONČENA – VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

dubnová soutěž o letní sadu Cotril Creative Walk Beach v hodnotě 2494 Kč je ukončena. Správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Sprej na tělo a vlasy Cotril Creative Walk Beach nabízí vlasům a pokožce střední sluneční ochranu o SPF 15.

2. Nová řada pro křehké a lámavé vlasy má označení Cotril pH MED REFILL.

3. Loknovač na bázi solného spreje pro vytvoření textury jemných a přirozených vln se jmenuje Cotril Creative Walk loknovač SEA SALT.

Ze správný odpovědí byla vylosována výherkyně letní sady Cotril Creative Walk Beach, paní Radka P. z Tiché. Výherkyni samozřejmě blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v připravované květnové soutěži. 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz. Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Obecná pravidla soutěže na INhair.cz

Pořadatel soutěže

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je internetový obchod INhair.cz provozovaný na základě živnostenského oprávnění: FO Filip Konečný, IČ: 01127624, sídlo: Evžena Rošického 1080/18 Ostrava.

Soutěžící

Soutěže se může zúčastnit každý občan České republiky, respektive osoba žijící na území České republiky. Každý z účastníků se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Odpovědi z duplicitních mailů budou automaticky ze soutěže vyřazeny. Soutěžící musí v soutěžním emailu uvést adresu doručení případné výhry. Soutěžící musí uvést telefonní kontakt, který selektuje účastníky, kteří se zúčastnili soutěže vícekrát pod různou emailovou adresou. Nedodržením podmínek soutěže je pořadatel soutěže oprávněn soutěžícího ze soutěže vyloučit. Soutěžící nenese žádné náklady související s odesláním výhry.

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky v období od 1. 4. 2017 do 30. 4. 2017.

Vylosování a předání cen

Následující den po skončení soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosován výherce. Počet výherců a výhry jsou upřesněny vždy přímo u aktuální soutěže.

Výherci budou o výhře informování elektronickou poštou. Výhry budou zaslány výhercům Českou poštou. Výherci budou po skončení soutěže zveřejněni na stránkách soutěže.

Obecná ustanovení

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra do soutěže není vymahatelná a nelze je vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely internetového obchodu INhair.cz. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazá

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..