Již po několik desítek let společnost Salerm Cosmetics vyrábí profesionální kosmetiku pro vlasovou péči, která splňuje všechny požadavky a potřeby profesionálních kadeřníků. Orientace na výzkum a vývoj produktů vlasové kosmetiky Salerm Cosmetics přináší skutečné výsledky a každodenní pozitivní ohlasy ze profesionálního světa kadeřníků a renomovaných stylistů.

Nejprodávanější produkty Salerm Cosmetics

Pokud jste doposud neznali a nikdy nevyzkoušeli profesionální kosmetiku Salerm Cosmetics, jsou následující řádky určeny právě pro Vás. Společnost Salerm Cosmetics sestavila seznam bestsellerů, které se staly okamžitě hitem  během několika dní po uvedení na trh.

Intenzivní kondicionér Salerm 21

Skutečný dar z nebes pro ty, které trápí poškozené a suché vlasy. Jeho exkluzivní složení poskytuje hloubkovou hydrataci, navrací texturu vlasům a chrání je před negativními vlivy vnějších faktorů jako je UV záření nebo smog. Kombinace hedvábných proteinů a provitamínu B5 z lipozomů, jsou unikátní složkou pro hydrataci vlasů, které jsou až 10-krát účinnější než hydratační složky v klasických, běžně dostupných, kondicionérech.

Kondicionér Salerm 21

 

Hedvábný dotek

Stejně jako pokožka nohou či rukou, je nezbytné i vlasům dopřát skutečnou dávku hydratace. Vlasový fluid Salerm Silk Touch je nejen nepostradatelným pomocníkem pro porézní, nudné, suché vlasy bez lesku, ale také skvělý masážní olej pro ruce a nohy. Základní složkou je bavlníkový olej, který je bohatý na vitamín E a kyselinu linolovou. Ochranné složky vytváří na povrchu vlasu tenkou neviditelnou vrstvu, která je na dotek hladká jako hedvábí. Navíc vlasům dodá neuvěřitelný lesk a chrání je proti teplu, UV záření a vnějším činitelům.

Salerm tekuté krystaly Toque de Seda

Obnova poškozených vlasů

Restrukturalizace a obnova poškozených vlasů je obvykle běh na dlouhý čas. To ovšem neplatí s maskou z obilných klíčků ze Salerm Cosmetics. Kapilární účinky této masky jsou viditelné již po prvním použití. Maska je speciálně vyrobena tak, aby obnovila krásu vlasů a navrátila jim ztracenou elasticitu. Maska obsahuje olej z pšeničných klíčků, který dává vlasům zdravý lesk, hebkost a absolutní hydrataci od kořínků až po jejich konečky.

Salerm Maska na vlasy z obilných klíčků pšenice

Bublinky pro vlnité vlasy

Přirozeně vypadající lokny vlnitých vlasů mohou být realitou. Bublající koupel ze Salerm Cosmetics dělá s vlnitými vlasy hotové zázraky. Luxusně vypadající elastické kadeře se vytváří přímo přes očima již v průběhu aplikace. Paměťový efekt spreje Salerm Styling Curl garantuje zachování požadovaného tvaru vlasů po dlouhou dobu.

Salerm Pro-line Styling Curl pro vlnité vlasy

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..