Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu, co vybrat při potížích s dlouhodobým problémem padání vlasů. Vlasy mi řídnou již asi 15 let, hlavně v oblasti ofiny a směrem k temeni. Někdy se stav zlepší, momentálně se vypadávání zvýšilo. Zatím jsem si objednala placentové ampule.

Děkuji za radu

Renata

Dobrý den Renato,

při problémech s postupným ústupem vlasů je velmi důležitý faktor dědičnost. V takovém případě ve většině případů bohužel vlasová kosmetika ani výživové doplňky nejsou příliš účinné. Vypadávání a řídnutí vlasů může být také spojeno s hormonální nerovnováhou, popřípadě nemocí štítné žlázy. Při přetrvávajících problémech určitě doporučujeme návštěvu odborníka, dermatologa.

Vámi objednané placentové ampule jsou u zákazníků velmi oblíbené a ze zpětných ohlasů i velmi účinné. Po aplikaci ampule na vlasovou pokožku je nezbytné jemnou masáží podpořit vstřebání účinných látek do vlasové pokožky. Zvýšenou pozornost věnujte kritickým partiím. Placenta je velmi bohatá na proteiny, které posilují vlasové cibulky a aktivují vlasový růst. Zastavení úbytku vlasů by mělo být viditelně patrné již po aplikaci jednoho balení, tj. 12 ampulí.

Jako vhodný doplněk Vám také doporučujeme zakoupit šampón proti vypadávání. Šampóny proti vypadávání mají především preventivní účinky, ale jsou velmi vhodnou volbou při kombinaci s aplikací placentových ampulí. Tyto šampóny sice neobsahují tak vysoké koncentrace účinných složek, jako ampule, ale zlepšují prokrvení pokožky hlavy. Z naší nabídky je nejoblíbenější šampón Salerm proti vypadávání nebo Salerm Biokera šampón proti vypadávání vlasů.

Šampón Salerm proti vypadávání je na bázi ovocných výtažků, které poskytují pokožce dostatek vitamínů pro zlepšení růstu vlasů. Extrakt z mentolu zlepšuje prokrvení pokožky a stimuluje vlasové kořínky, zároveň dodá vlasové pokožce svěží pocit. Šampón je bez silikonů, čímž nezatěžuje vlasy ani vlasovou pokožku.

Šampón Salerm Biokera proti vypadávání zabraňuje padání a řídnutí vlasů díky svému výjimečnému složení s přírodními výtažky. Ginko Biloba zvyšuje prokrvení pokožky vlasů a stimuluje kořínky vlasů. Šampón dodá vlasovým folikulům vitamíny potřebné pro růst a sílu vlasů.

Také velmi oblíbený je Salerm Biokera loción proti vypadávání vlasů. Loción Biokera od Salerm Cosmetics je unikátní díky svému velkému obsahu vitamínových složek a přírodních elementů založených na baktericidní bázi. Extrakty z Ginko Biloba, lopuchu, ženšenu, biotin, arginin a další léčivé látky aktivně zabraňují padání vlasů a obnovují jejich růst. Jedná se o profesionální ošetření stimulující vlasovou pokožku a aktivující růst vlasů.

Biokera Natura Especifíco Caída proti vypadávání a řídnutí vlasů

Také Vám doporučujeme v lékárně zakoupit výživový doplněk – Biosil. Cena se pohybuje okolo 50 Kč za 60 tablet. Účinnými složkami tablet Biosil jsou biotin, kyselina pantothenová, zinek a oxid křemičitý, rozpustný v žaludečním a střevním prostředí.


Nenašli jste zde řešení svého problému? Trápí Vás dlouhodobě lupy, mastné vlasy či vypadávání vlasů? Nevíte si rady s výběrem správní vlasové kosmetiky pro Vaše vlasy? Neváhejte se obrátit náš tým profesionálů. Jsme tady pro Vás.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..