Přestože jsem vyzkoušela již celou řadu přírodních deodorantů, stále ještě nemůžu říct, že bych narazila na ten svůj, který by mi 100% vyhovoval. Ani deodorant se šalvějí a mátou – od společnosti Dr. Hauschka – neprolomil mé „štěstí“ na deodoranty a nestal se mým vyvoleným. Pojďte se na něj mrknout blíže!

Deodorant má podobu kuličkového roll-onu, což je má nejoblíbenější varianta deodorantů. Po aplikaci na pokožce zaschne za pár vteřin a disponuje velmi příjemnou, svěží vůni, která přebije nepříjemný pach potu. Obstojně si poradí s nenáročnými a méně stresovými situacemi. Ale proti už trochu silnějšímu pocení nemá dostatečně účinné zbraně, i když se pyšní čistě přírodním složením v čele s oleji, které regulují pocení a bylinnými výtažky, které pečují o citlivou pokožku podpaží.

Deodorant se šalvějí a mátou Dr. Hauschka

Deodorant se šalvějí a mátou Dr. Hauschka

Vedle menší účinnosti si neodpustím ještě jednu malou výtku, kterou je cena. Částka 340,- Kč za 50 ml lahvičku je na můj vkus už opravdu vysoká a myslím si, že by měla být alespoň jakousi zárukou efektivní účinnosti. Ale deodorant poskytuje mnohem menší ochranu, než slibuje jeho cena.

Přesto se jedná o fajn deodorant s líbivou vůní, který vůbec nedráždí pokožku – naopak ji zvláčňuje – a nadchne zastánce přírodní kvalitní kosmetiky. Sice jsem doufala v něco víc, než jen průměrnou a někdy až nedostačující ochranu, ale co se dá dělat. Příště se poohlédnu po nějakém jiném deodorantu a snad už to tentokrát vyjde!

Deodorant se šalvějí a mátou Dr. Hauschka

Deodorant se šalvějí a mátou Dr. Hauschka

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..