Když do něčeho investujeme, děláme to právě kvůli výsledkům, v které doufáme. Platí to u všeho a samozřejmě, že také i u kosmetiky. Od dražších značek očekáváme kvalitní produkty, které se za tu vyšší cenu vyplatí pořídit, protože se nám odvděčí svou účinností. A myslím si, že každá žena potvrdí, že krásně zabalená kvalitní a dražší kosmetika s nádechem luxusu v ní probudí mnohem větší radost než obyčejný sprcháč z drogerky. Neříkám, že na levnější kosmetice je něco špatného, to rozhodně ne. Ale ty TOP značky s určitou pověstí a jménem, které už NĚCO znamená, jsou jednoduše lákavější.

A tak proto, když jsem si pořídila deodorant – od Klorane, který za cenu 249,- Kč považuji již za větší investici, jsem byla natěšená na výsledky a očekávala jsem pořádnou zpětnou vazbu se vším všudy – kvalitním balením, hezkou vůní, přírodním a nijak nedráždivým složením, ale chtěla jsem především účinnost. Byla jsem však zklamaná, a to na plné čáře.

Klorane Hygiene et Soins du Corps kuličkový deodorant roll-on

Klorane Hygiene et Soins du Corps kuličkový deodorant roll-on

Co si u kuličkového deodorantu žádá pozornost, to je rozhodně jemné složení, které nedráždí pokožku a příjemná je zajisté i nepřítomnost alkoholu, parabenů a hliníkových solí. Takže se nemusíme obávat žádných špatných, zdraví a tělu škodlivých látek, které jsou často diskutovaným tématem, co se pocení týče. Ale přírodní složení, líbivý zelenkavý obal s půvabnou, velmi jemnou a lehkou vůní je bohužel vše, co se dá na roll-onu obdivovat. Efektivita je střední, spíše minimální, a přestože jsem počítala s tím, že se jedná o deodorant (čili vůni, která přebije pach potu) a nikoli antiperspirant (který zabraňuje pocení), byla jsem překvapená tím, jak málo fungoval. Jeho bílá krémovitá textura nezaručuje ochranu před pocením, naneštěstí však ani silnější vůni, která by voněla místo vašeho potu.

Bohužel se na deodorant od Klorane nemohu spolehnout při sportu či náročnějších pracovních dnech plných zkoušek a aktivit. Což pro mě znamená tedy téměř nikdy. Skutečně by byla potřeba deodorant opakovaně aplikovat tak po třech hodinách. Na druhou stranu ho ráda používám o víkendu či volnějších dnech, které jsou plné pohodových chvil, klidu a žádného stresu. To mi svou menší účinností postačí.

Klorane Hygiene et Soins du Corps kuličkový deodorant roll-on

Klorane Hygiene et Soins du Corps kuličkový deodorant roll-on

Od Klorane byl toto můj první produkt, který jsem vyzkoušela. Tato dermokosmetická značka pocházející z Francie mě pro začátek moc nenadchla. Ale věřím, že si své jméno a popularitu zasloužila právem, a to díky jiným výrobkům. Nechám se překvapit, a třeba někdy něco vyzkouším, prozatím ale ve mně stále přetrvává zklamání z nevýhodného pořízení tohoto ne moc účinného deodorantu.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..