S Cotril Tech K-Plex je možné provést kdykoli a jakýkoli chemický či technický zákrok. Cotril Tech K-PLEX obnovuje a chrání vlasy během všech chemických zákroků. Cotril Tech K- PLEX je dvojfázová revoluční péče vytvořená speciálně pro obnovu a ochranu poškozených vlasů při chemických úpravách. Cotril Tech K-PLEX vytváří okolo vlasů neviditelnou bariéru, chrání jej a obnovuje tam kde je potřeba. Cotril Tech K-PLEX obnovuje a uzavírá strukturu vlasů. Zaručený úspěch při každé chemické úpravě vlasů.

Výhody, které Cotril Tech K-Plex přináší kadeřníkům:

– Žádná změna ve způsobu práce
– Žádná změna v době působení chemických prací
– Zaručený úspěch ve všech technických pracích
– Chemické úpravy jsou možné i při velmi poškozených vlasech

Výhody Cotril Tech K-Plex přinášející zákazníkům:

– Vlasy jsou zdravější a silnější
– Barva je zářivější a vydrží déle
– Vlasy jsou obnovené

Inovativní složení Cotril Tech K-Plex je obohacené o:

Olej z jader meruňky má  vyživující a zjemňující vlastnosti
Hydrolýza z perel a proteiny z vlny kašmíru pro obnovu a revitalizaci vlasů
Vitamínový mix pro posilení vlasů

Cotril Tech K-PLEX

Cotril Tech K-PLEX je profesionální péče pro obnovu a ochranu disulfidických vazeb během chemických ošetření vlasů.

Barvení vlasů

Pečlivě smíchejte barvící krém a oxidační emulzi, poté přidejte potřebné množství Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer do barvící směsi , pečlivě promíchejte. Naneste a nechejte působit jako obvykle. Do směsi přidejte 10% Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer v poměru k množství barvícího krému.

Vlasy pečlivě opláchněte, vysušte ručníkem a ihned naneste Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner na délky a konečky v dostatečném množství. Směs nechejte na vlasech alespoň 10 minut působit. Poté pečlivě opláchněte, umyjte vlasy šampónem a dále pokračujte v úpravě vlasů jako obvykle.

Odbarvování vlasů

Pečlivě smíchejte melírovací prášek s oxidační emulzí, poté přidejte potřebné množství Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer do odbarvovací směsi a pečlivě promíchejte.  Do směsi přidejte 25% Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer v poměru k množství melírovacího prášku. Naneste a nechejte působit jako obvykle. Pečlivě opláchněte, vysušte ručníkem a ihned naneste Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner na délky a konečky v dostatečném množství. Nechejte působit alespoň 10 minut. Pečlivě opláchněte, umyjte vlasy šamponem a pokračujte v úpravě.

Poznámka: Doporučujeme použít o 3% silnější oxidační emulzi než obvykle pro stejný typ ošetření. Odbarvování musí být vždy kontrolovaným procesem.

Trvalená

Trvalou proveďte jako obvykle, použijte Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer až po aplikaci neutralizéru.

V případě normálních či barvených vlasů smíchejte 30 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer s 90 ml vody. Směs naneste na vlasy i hned po aplikaci neutralizéru. Nechejte 10 minut působit. Sundejte natáčky a opláchněte.

U barvených a odbarvovaných vlasů smíchejte 30 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer s 90 ml vody. Naneste na vlasy ihned po aplikaci neutralizéru. Nechejte 5 minut působit. Znovu naneste směs Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer + voda a nechejte působit dalších 5 minut. Poté sundejte natáčky a opláchněte.

U extrémně poškozených vlasů naneste neutralizér na každou natáčku a nechejte 5 minut působit. Opláchněte a vysušte ručníkem. Naneste samostatný Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer na každou natáčku a nechejte 5 minut působit, poté znovu naneste Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer a nechejte působit dalších 5 minut. Poté sundejte natáčky a opláchněte.

Vyhlazování vlasů keratinem

Doporučujeme použít Cotril Tech K-PLEX před samotnou aplikací keratinu. Připravte směs 15 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer s 90 ml vody do láhve s aplikátorem. Směs naneste na celé délky a nechejte působit 5 minut. Neoplachujte a rovnoměrně v dostatečném množství naneste Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner, pročešte vlasy. Nechejte působit 10-20 minut. Pečlivě opláchněte, umyjte přípravným šamponem pro keratinovou péči a pokračujte službou narovnávání jako obvykle.

Obnova vlasů

Smíchejte 15 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer a 85 ml vody v láhvi s aplikátorem. Naneste směs na celé délky. Nechejte působit 5 minut. Neoplachujte a naneste Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner. Nechejte působit dalších 20 minut a poté pečlivě opláchněte a pokračujte v úpravě.

V případě zdroje tepla smíchejte v misce 20 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Enhancer a 30 ml Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner. Pomocí štětce naneste rovnoměrně na umyté a ručníkem vysušené vlasy od kořínků ke konečkům. Nechejte 10 minut působit pod zdrojem tepla a poté pečlivě opláchněte. Nyní naneste pouze Cotril Tech K-PLEX Bond Refiner od kořínků ke konečkům, nechejte působit 3-5 minut, opláchněte a pokračujte v úpravě

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

One Response

  1. Jana stetinova

    Dobrý den, budete mít někdy semináře v Praze? Děkuji Jana Stetinova

    Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..