Laboratoře Cotril přináší novou generaci pečujících produktů profesionální vlasové kosmetiky pro znovuzrození poškozených vlasů. Cotril deklaruje, že jeho nová řada Regeneration je nejlepší revitalizační léčba vlasů na trhu. Aktivní složky Cotril Regeneration pronikají hluboko do vnitřní struktury, kde jsou schopné úplně opravit poškozené vlasy a obnovit jejich přirozenou krásu, lesk a sílu.

Poškození vlasů je zpravidla způsobeno vnějšími agresemi, které narušují integritu vlasových vláken. Vlasy se tak stávají nudné a ztrácejí svou pevnost a pružnost. S Cotril Regeneration se vlasy stávají pružnější, odolnější, lesklejší, jemnější a snadno rozčesatelné.

Tajemství nové řady Cotril Regeneration tkví v mikro rostlinných proteinech a keratinu s různou molekulovou hmotností. Aktivní látky tak můžou proniknout až do vnitřní struktury a také všude tam, kde mohou opravit napáchané škody. Poškozené vlasy nejenže opravují, ale také chrání před dalším poškozením, a to díky antioxidačnímu působení, které zabraňuje i stárnutí vlasů.

Parfemace, která okouzlí

Samotná vůně produktů je doslova ohromující. Smyslná, ale příjemná a romantická vůně růže, jasmínu, broskve, fialky, sladkého pomeranče, ananasu, červených plodů, zeleného jablka, citrónu, bílého mošusu, šedé ambry, vanilky a byliny chrastavice, vytvoří nezaměnitelnou vůni pro pocit jedinečnosti.

Salónní péče Cotril Regeneration

Kompletní ošetření vlasů Cotril Regeneration začíná u kadeřníka aplikací regeneračního fluidu Cotril Regeneration, který započne a nastartuje revitalizační akci. Tento fluid je k dispozici pouze v kadeřnických salónech, protože jeho aplikace vyžaduje zkušenou ruku kadeřníka. Poté v regeneraci poškozených vlasů pokračujeme v domácím prostředí pomocí šampónu, masky a bez-oplachové péče Cotril Regeneration.

Cotril Creative Walk Regeneration pro poškozené vlasy

Cotril Creative Walk Regeneration pro poškozené vlasy

Cotril Regeneration: 3 kroky k znovuzrození vlasů

Cotril Regeneration šampón. K poškozeným vlasům je celkově důležité přistupovat opatrně. Poškozené vlasy nežehlíme, nebarvíme a už vůbec neodbarvujeme. Poškozené vlasy jsou typické svou křehkostí a sklonem k lámání a třepení. Pokračováním v nešetrném zacházení špatný stav vlasů pouze prohloubíme, což zpravidla končí odlomením vlasu nebo i celých pramenů. I poškozené vlasy je nutné čas od času umýt a zbavit jich tak nahromaděných nečistot a mazu. Důležité je zajistit, aby mytí vlasů bylo co nejvíce šetrné, ale efektivní a zároveň jim dodalo něco navíc. Přesně toto umí nový šampón Cotril Regeneration. Poškozené vlasy nezatíží, šetrně je umyje a dodá jim proteiny pro jejich posílení. Primární funkcí šampónu je ovšem vlasy umýt, a ne je hloubkově regenerovat. Abychom vlasům dodali dostatečné množství mikro proteinů, je vhodné pokračovat regenerační maskou Cotril Regeneration. Maska navíc vlas uzavře a tím zajistí, že aktivní složky zůstanou tam, kde mají. Posledním krokem celkového ošetření vlasů v domácím prostředí je aplikace bezoplachového spreje Cotril Regeneration. Tento sprej se z vlasů neoplachuje a vytváří na vlasech velmi jemný film, který usnadňuje rozčesávání, chrání před fénováním a před následným stylingem, který by ovšem měl být v každém případě vzhledem k špatnému stavu vlasů šetrný a nenáročný. Sprej navíc chrání vlas před povětrnostními vlivy a dalšími okolními agresemi, které se na poškození vlasů také podílejí. Tím, že se sprej z vlasů neoplachuje, zajišťuje dlouhodobé působení, ochranu a hydrataci během celého dne.

Pokud jsou vaše vlasy poškozené vlivem častého a nešetrného barvení, odbarvování, žehlení, kulmování nebo i vlivem okolního prostředí a negativním působením polutantů, vyzkoušejte novou inovovanou řadu regenerační kosmetiky z kadeřnických salónů Cotril Regeneration.

Cotril Creative Walk Regeneration pro poškozené vlasy

Cotril Creative Walk Regeneration pro poškozené vlasy

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..