Italský výrobce profesionální vlasové kosmetiky COTRIL se zúčastnil právě proběhnutého ročníku kosmetického veletrhu BeautyWorld Blízkého východu 2019. Největšího mezinárodního veletrhu kosmetického průmyslu, který se koná každoročně v Dubajském mezinárodním kongresovém centru, se letos zúčastnilo více než 1 780 vystavovatelů z 66 různých zemí Světa.

Cotril jako zástupce profesionální italské vlasové péče se stánkem o ploše více než 80 metrů čtverečních nenechal návštěvníky bez zájmu. Černé odstíny, které jsou barvou značky Cotril, kombinované neprůhlednými a elegantními povrchy lákaly po celou dobu veletrhu stovky nadšenců vlasové péče. Luxusní vitríny s nejnovějšími produkty připomínaly spíše výstavu šperků. Směs moderny a minimalismu činí společnost ještě více mezinárodní a téměř futuristickou.

Profesionální vlasová kosmetika Cotril

Profesionální vlasová kosmetika Cotril

Cotril využil příležitosti k setkání s nejvýznamnějšími hráči na mezinárodní scéně a představil chystané novinky: nové barvení Cotril Henné a řada produktů vlasové péče věnované kudrlinám a kadeřím Cotril Curl.

Cotril Henné je inovativní řada produktů pro barvení vlasů určená všem ženám, které se chtějí starat o své vlasy a zároveň se zajímají o přírodní a rostlinnou péči. Řada Cotril Henné obsahuje čtyři druhy 100% veganského barvícího prášku, které lze použít samostatně či ve vzájemné kombinaci a získat tak nekonečný rozsah barevných tónů, které uspokojí každou potřebu. Barvící rituál Henné kombinuje barvící proces s pečujícím ošetřením vlasů. Barvící rituál Cotril Henné je doplněn o šampón, kondicionér a dva oleje Rituality (vitamínový Energy a balzamikový Relax), které se kombinují s přírodní barvící směsí.

100% veganské barvení vlasů Cotril Henné

100% veganské barvení vlasů Cotril Henné

Další představenou novinkou je inovovaná řada Cotril Curl. Řada produktů je určena pro specifickou péči a výživu vlnitých a kudrnatých vlasů. Kompletní péče od mytí až po konečnou úpravu vlnitých vlasů zahrnuje 3 produkty – šampón, kondicionér a regenerační sprej. Produkty Cotril Curl pro péči o kudrnaté a vlnité vlasy zajišťují zdravý, definovaný, elastický a okouzlující vzhled.

Cotril Curl pro vlnité a kadeřavé vlasy

Cotril Curl pro vlnité a kadeřavé vlasy

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..