Významný Italský producent vlasové kosmetiky Cotril představuje novou kolekci účesů pro ženy a muže pro sezónu podzim-zima 2015/2016. Návrhy účesů odpovídají nejnovějším trendům italských a mezinárodních přehlídkových mol.

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY

 

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY

ONA Podzim/Zima 2015/2016

Trendy účesy pro ženy na sezónu podzim a zima 2015/2016 jsou založeny na dvou protipólech ženské podstaty. V účesech dominuje romantika, jemnost, lehká ironie a snílkovství a na druhé straně také odhodlanost, sexappeal, ženská agrese a charakter „vím kdo jsem a co chci“!

Cotril ve své kolekci vyznačuje romantismus, nevinnost, kreativitu a představivost. Inspirací je žena, která je matkou hledající útočiště a ochranu v rodině, která sní o pestrobarevném životě beze strachu. Inspirativním protipólem sladké ženy je žena militantní, velmi smyslná, odhodlaná a ambiciózní. Móda se stává prostředkem k vyjádření charakteru.

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY „Lady Kate“

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY „Wild Heart“

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY „Sweet Heart“

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY „Mannish Girl“

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY

ON Podzim/Zima 2015/2016

U pánských trendů pro sezónu podzim-zima 2015/2016 převládá elegance a jednoduchost zároveň. Není nutné překračovat limity. Inspirací je muž, který žije život naplno a zná potěšení z péče a nezanedbává detaily, a také muž, který je sám sebou a vždy uspokojuje svou vlastní identitu.

Cotril |Podzim-Zima 2015-2016

📷 COTRIL S.P.A, ITALY „Oscar“

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..