Italská společnost Cotril Professional představuje nové, vylepšené intenzivní ošetření vlasů pH MED ENERGISING a DENSIGENIE speciálně určené pro problémy s vypadáváním a řídnutím vlasů. Progresivní a intenzivní ošetření je založeno na kmenových buňkách rostlinného původu a síle aktivního kyslíku. 

Cotril pH MED

Problém s vypadáváním vlasů

Shluky vlasů ráno na polštáři nebo chuchvalce vlasů na hřebenu po odpoledním rozčesávání vlasů můžou být projevy přirozené obměny vlasů a nejsou nutným znamením hrozící plešatosti.  Zdravé vlasy mají svůj přirozený životní cyklus, který se skládá ze tří fází: 

1. Anagenní fáze představuje fázi samotného vývoje a následného růstu vlasu. Délka růstové fáze vlasu je běžně 3 až 5 let. U žen dokonce až 7 let. Téměř 85 % vlasů se nachází v růstové fázi.

2. Katagenní fáze je fáze, ve které vlasové folikuly přerušují svou činnost a začínají odpočívat. V této fázi již nedochází k buněčnému dělení. Vlasy zůstávají ukotveny ve vlasové pokožce a již dále nerostou. Klidová fáze trvá několik týdnů. Pouze 1 % vlasů na vlasové pokožce je v katagenní fázi.

3. Telogenní fáze je fáze vypadnutí vlasového stonku. Kotevní síla vlasového stonku pomalu slábne až dochází k ztrátě vlasu. Délka fáze vypadnutí vlasu se u zdravého životního cyklu pohybuje kolem 4 měsíců. V telogenní fázi, tedy ve fázi vypadávání vlasů, se průměrně nachází 14 % vlasů.

80 – 90 % vlasů je běžně v anagenní fázi a 10 až 18 % vlasů v katagenní a telogenní fázi. V takovém případě dochází k postupné obměně a nehrozí řídnutí vlasů. Vlasy jsou zdravé a silné. Problém nastává v okamžiku, kdy se poměr vlasové aktivity v anagenní fázi sníží na úkor fáze katagenní a telogenní. V takovém případě dochází k postupnému řídnutí vlasů. Řídnutí vlasů se může projevit snížením tloušťky vlasového stonku nebo zvýšeným počtem vypadnutých vlasů v jednotlivých partiích vlasové pokožky. Téměř 80 % můžu a 60 % žen se v průběhu svého života setká s problémy s nadměrným vypadáváním vlasů. Stres, smog, fyziologická nerovnováha nebo pouhá změna ročního období patří mezi nejčastější příčiny vypadávání vlasů.  Ve valné většině případů je vypadávání vlasů pouze dočasná anomálie, která může být léčena pomocí moderních specifických a léčebných ošetření. 

Cotril pH MED: The science of hair care

S problémy s vypadáváním vlasů se obraťte vždy na odborníky. Vložení důvěry do profesionálního ošetření je vždy výchozím krokem pro léčbu anomálií s řídnutím a vypadáváním vlasů. Program pH MED od Cotril Professional je v samotné Itálii považován za synonymum vědy a výzkumu ve vlasové péči. Léčebný program pH MED  se zaměřením na zdraví vlasové pokožky a vlasů se vyznačuje svou odborností, inovací a spolehlivostí. Cotril pH MED je tím pravým spojencem v účinném boji proti vypadávání vlasů. 

Léčebný program pH MED představuje dvě specifická ošetření pro kompletní ošetření vlasů:

pH MED ENERGISING proti vypadávání vlasů vyvolaného různorodými příčinami.

pH MED DENSIGENIE pro stimulaci a obnovu hustoty řídnoucích vlasů.

COTRIL pH MED ENERGISING: Proti vypadávání vlasů

Ošetření pH MED ENERGISING bylo speciálně vyvinuto pro boj proti padání vlasů. pH MED ENERGISING podporuje ukotvení vlasového vlákna ve vlasové pokožce, pomáhá posilovat cibulky ve vlasovém folikulu a stimuluje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce.

Celá léčebná kúra profesionálního ošetření pH MED ENERGISING je založena na systému OXYSTEM, který zajišťuje dosažení vynikajících výsledků. Účinky jsou vědecky testovány.  Celé ošetření pH MED ENERGISING je založeno na kombinaci kmenových buněk rostlinného původu a aktivního kyslíku. 

Kmenové buňky extrahovány z bobulí hroznového vína obsahují vysoce cenné antioxidanty pro boj s volnými radikály, které vznikají buď endogenními faktory jako je stres nebo nedostatek živin, nebo exogenními faktory jako je smog nebo UV záření. Antioxidanty jsou nepostradatelné pro stimulaci mikrocirkulace ve vlasové pokožce.

Aktivní kyslík, molekuly, které jsou schopny vytvořit optimální prostředí pro aktivaci všech ostatních aktivních a blahodárných složek. Aktivní kyslík čistí vlasovou pokožku, aby aktivní složky mohly účinně proniknout do vlasové pokožky.

Složení je dále obohaceno o přírodní výtažky, vitamínové komplexy a aminokyseliny, které vyživují a posilují vlasovou strukturu.

Ženy a muži mají odlišné potřeby. Dlouhé vlasy u něžného pohlaví vyžadují produkty vlasové kosmetiky, které řeší nejenom anomálie vlasové pokožky, ale také podporují krásu vlasů. Vlasům je nutné dodat jemnost, hebkost a snadnou rozčesatelnost. Proto také ošetření pH MED ENERGISING je rozděleno pro muže a ženy.

Šampón Cotril pH MED ENERGISING je ideální pro posílení prevence vypadávání vlasů. Šampón jemně čistí a obnovuje přirozené pH vlasové pokožky. Taktéž připravuje vlasovou pokožku na příjem aktivních látek z tonika. Šampón je prvním krokem léčby padání vlasů.

Energizující ošetření vlasů Cotril pH MED ENERGISING MAN je program určený pro všechny muže trápící vypadávání vlasů, kteří chtějí nejen více vlasů, ale také posílit jejich odolnost a vitalitu. Intenzivní ošetření pro muže ve formě ampulí nebo spreje je speciálně určeno pro boj proti ztrátě vlasů způsobené různorodými faktory. Intenzivní inovativní složení na bázi rostlinných kmenových buněk a aktivního kyslíku posiluje ukotvení vlasového kořínku ve vlasové pokožce. Přírodní extrakty a vitamínové komplexy remineralizují vlasovou pokožku a podporují její mikrocirkulaci.

Cotril pH MED ENERGISING MAN proti padání vlasů pro muže

Energizující ošetření pro ženy Cotril pH MED ENERGISING WOMAN kombinuje účinek OXYSTEM SYSTÉMU a látek podporujících krásu a lesk vlasů. Výsledkem budou silné, odolné vlasy s oslnivým leskem a snadnou upravitelností. Specifické tonikum pro ženy ve formě spreje nebo v ampulích je určeno pro boj proti vypadávání vlasů již při prvních známkách nadměrného vypadávání vlasů. Loción proti padání vlasů je díky obsahu rostlinných kmenových buněk a aktivního kyslíku ideální pro posílení kotevního systému vlasového kořínku. Ošetření obohacené o přírodní extrakty a vitamínové komplexy podporuje prokrvení a výživu vlasové pokožky. Navíc podporuje přirozenou texturu vlasů, usnadňuje rozčesávání a nezatěžuje.

Cotril pH MED ENERGISING WOMAN proti padání vlasů pro ženy

 

COTRIL pH MED DENSIGENIE: Pro řídké vlasy

Cotril pH MED DENSIGENIE stimuluje přirozený růst vlasů jak u mužů, tak i u žen. Specifické ošetření vlasů probouzí „ospalou“ vlasovou cibulku opět k životu, prodlužuje životní cyklus vlasu, posiluje růst vlasů a podporuje jejich hustotu. Ošetření založené na bázi 3 HC OXYSTEM SYSTÉMU garantuje vědecky ověřené výsledky.

Technologie OXYSTEM kombinující účinky rostlinných kmenových buněk a aktivního kyslíku je navíc obohacena o 3HC komplex (Hair Stimulation Complex). Komplex 3 HC je založen na kmenových buňkách z rostlinných extraktů, extraktů z ořechů a extraktů z rukoly. Komplex 3HC stimuluje obnovení tvorby buněk papily ve vlasovém folikulu.  Množství výživných látek ve vlasovém folikulu ovlivňuje jeho velikost, tloušťku vlasového stonku i rychlost jeho růstu.

Specifický šampón Cotril pH MED DENSIGENIE pro řídnoucí vlasy přináší uklidnění a obnovení přirozeného pH vlasové pokožky (5,0 až 5,5). Šampón vlasy jemně čistí, posiluje vlasové kořínky a navrací vlasům objem.

Tonikum ve formě ampulí Cotril pH MED DENSIGENIE pro řídnoucí vlasy je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Loción proti řídnutí vlasů je speciálně navržen tak, aby probudil a povzbudil ospalé vlasové cibulky a obnovil přirozený růst vlasů. Intenzivní ošetření na bázi kmenových buněk rostlinného původu, aktivního kyslíku a kompelxu 3HC podporuje růst buněk, zvětšuje průměr vlasového stonku a urychluje jeho růst.

Cotril pH MED Densigenie pro řídké vlasy

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..