Italská společnost Cotril SPA zabývající se výrobou kvalitních produktů vlasové péče, chemie a stylingu představuje pro rok 2017 novou hydratační a antioxidační řadu vlasové kosmetiky. Přípravky nejenže vlasy hydratují a chrání, ale zároveň posilují jejich lesk, obnovují přirozenou hebkost a oddalují stárnutí. Nová řada Cotril CW HYDRA zahrnuje šest hydratačních a antioxidačních produktů vlasové péče: Cotril Creative Walk Hydra šampón, Cotril Creative Walk Hydra maska, Cotril Creative Walk Hydra loción, Cotril Creative Walk Hydra bezoplachový sprej, Cotril Creative Walk Hydra pěna a Cotril Creative Walk Hydra Infinity multifunkční maska.

Přípravky z řady Cotril Creative Walk HYDRA jsou založeny na unikátním mixu rostlinných a vyživujících ingrediencí, které vlasy hydratují a chrání před oxidačním působením. Krásu, lesk a hebkost a celkovou vitalitu vlasům dodají mléčné proteiny, jahodový, medový, pomerančový nebo třešňový extrakt, olivový, mandlový nebo slunečnicový olej, aloe vera nebo extrakty z granátového jablka.

Vitamínová bomba pro dehydratované vlasy

Mléčné proteiny: dodávají hebkost a hydrataci.

Medový a jahodový extrakt: vyživuje, povzbuzuje, hydratuje.

Olivový olej a mandlový olej: hydratuje a změkčuje.

Aloe vera: hydratuje a zklidňuje.

Extrakty z granátového jablka: antioxidační vlastnosti.

Slunečnicový olej: změkčuje a chrání.

Pomerančové a třešňové extrakty: vyživují, chrání a působí antioxidačně.

Cotril Creative Walk HYDRA šampón a maska

Cotril Creative Walk HYDRA šampón a maska

Cotril Creative Walk HYDRA šampón

Hydratační a antioxidační šampón pro dehydratované vlasy obnovuje přirozený hydrolipidický film a chrání před volnými radikály. Účinnost šampónu Cotril HYDRA je založena na mléčných proteinech, medovém a jahodovém extraktu, olivovém oleji, extraktu z granátového jablka a vitamínu E pro dokonalou ochranu a antioxidační působení. Vlasům dodává lesk, jemnost a objemnost.

Cotril Creative Walk HYDRA maska

Hydratační maska s antioxidačním působením pro dehydratované vlasy. Obnovuje přirozený hydrolipidický film a chrání před negativními volnými radikály. Účinnost masky HYDRA je založena na mléčných proteinech, na extraktu z medu a jahod, olivovém oleji, aloe vera, extraktu z granátového jablka a vitamínu E. I suché vlasy se po aplikaci snadno rozčesávají. Vlasům dodává lesk.

Cotril Creative Walk HYDRA sérum v ampuli

Hydratační a antioxidační loción pro dehydratované vlasy. Dodává vlasům hydrataci, posiluje je a poskytuje jim přirozenou ochranu před agresivními vlivy a volnými radikály. Složení ampulí Cotril Creative Walk HYDRA je založeno na mléčných proteinech, medovém a jahodovém extraktu, olivovém a mandlovém oleji, aloe vera, extraktu z granátového jablka a vitamínu E. Suchým a poškozených vlasům dodává lesk, objem a hebkost.

Cotril Creative Walk HYDRA bezoplachový sprej

Hydratační a antioxidační bezoplachový sprej Cotril Creative Walk HYDRA pro dehydratované vlasy obnovuje přirozený stupeň hydratace a chrání strukturu před agresivními vlivy. Účinnost spreje je založena na mléčných proteinech, medovém a jahodovém extraktu, extraktu z granátového jablka a vitamínu E. Výsledkem jsou hebké, živé a lesklé vlasy.

Cotril Creative Walk HYDRA vyživující pěna

Hydratační a antioxidační kondicionér ve formě pěny. Pomáhá zachovat správnou hydrolipidickou rovnováhu vlasů, zvyšuje hebkost, lesk a vitalitu dehydratovaných vlasů. Účinnost je založena na mléčných proteinech, medovém extraktu a extraktu z jahod a granátového jablka, slunečnicovém oleji a vitamínu E. Vlasy jsou po aplikaci hebké, lesklé a plné vitality. Pěna Cotril CW HYDRA se z vlasů neoplachuje.

Cotril Creative Walk HYDRA Infinity multifunkční bezoplachová maska

Víceúčelová hydratační maska s intenzivní péči o dehydratované vlasy. Několik výhod v jednom produktu. Zlepšuje poddajnost, usnadňuje rozčesávání, hydratuje a vyživuje, chrání před okolními agresemi a volnými radikály, poskytuje hebkost a objem, dodává vlasům lesk, vitalitu a vyhlazuje kutikulu. Účinnost multifunkční masky HYDRA Infinity je dána mléčnými proteiny, extraktem z medu, jahod, pomeranče, třešní a granátového jablka.

Cotril Creative Walk HYDRA Infinity multifunkční bezoplachová maska

Cotril Creative Walk HYDRA Infinity multifunkční bezoplachová maska

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..