Clip in vlasy jsou hitem současné módy, nicméně ne každá žena či dívka přesně ví, co to vlastně je, jak je správně aplikovat a jaké zázraky se s nimi dají dělat. Pojďme si tedy clip vlasy představit. Clip in vlasy často označované také jako clip vlasy či clip-in příčesky představují vlasové pásy s připevněnými speciálními sponkami. Tyto sponky pak slouží k uchycení jednotlivých vlasových pásů k vašim vlasům přirozeným, čímž vám dopomohou vytvořit řadu zajímavých efektů (zhuštění vlasů, promelírování, vytvoření nových účesů apod.). Hlavní výhodou clip in vlasů je to, že celá tato aplikace vám nezabere více jak 5 minut a konečný výsledek vás skutečně překvapí.

Vyberte si clip in vlasy podle dle potřeby či nálady

Současná nabídka clip in vlasů je velice pestrá. K nejoblíbenějším a nejčastěji voleným příčeskům však patří zejména:

• Rovné clip in vlasy – vhodné pro docílení maximálního prodlouženého efektu u rovných vlasů.

• Vlnité clip in vlasy – vhodné pro přírodně zvlněné vlasy, které do vašich přirozených vlasů skvěle zapadnou, zahustí je a prodlouží.

• Clip in ofiny – ideální pro ty, které se bojí experimentovat, ale chtějí vyzkoušet něco nového,

• Příčesek culík – vhodný pro nedočkavé ženy a dívky, které nechtějí čekat, až jim vlasy dorostou. Culík tak mohou mít hned a rychle.

• Panenské vlasy – vhodné pro každou ženu či dívku, které chtějí skutečně pouze to nejlepší. Jde o vlasy zcela nedotčené jakýmkoliv chemickým ošetřením.

• Barevné prameny vlasů – pomohou vám vytvořit nevšední účesy. Výběr z desítek barevných odstínů. A když vás barva omrzí, jednoduše ji vyměníte za jinou.

Clip in vlasy můžete samozřejmě pořídit v nejrůznějších délkách, hustotách, šířkách, barevných odstínech a kvalitách. K těm nejlepším z nejlepších pak patří příčesky v tzv. REMY kvalitě, které představují 100% přírodní lidské vlasy, jenž jsou v pásech poskládány tak, jak narostly. Jejich vzhled je proto velice přirozený. Péče o clip in vlasy je navíc velice snadná a nenáročná. Pečujete o ně stejně, jako o vaše vlasy vlastní.

Vyzkoušejte i vy novinku současné módy. Uvidíte, jak budete okouzleny konečným výsledkem.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..