Masarykovo náměstí 20, Ostrava, 702 00, vedle lékárny U Zlaté koruny, 2.patro

Centrum prodlužování vlasů Ostrava

Prodlužujeme všemi technikami, revoluční novinka Extend Magic, brazil keratin, melíry, střihy, kadeřnické a kosmetické služby, nástřel náušnic, body piercing, fotodepilace IPL, neinvazivní lifting, modeláž nehtů, suchá pedikúra, prodlužování řas, bělení zubů, opalování nástřikem. Máme 8 let praxe.

Provozní doba:

Pondělí: 08:00 – 19: 00

Úterý: 07:00 – 19: 00

Středa: 08:00 – 19: 00

Čtvrtek: 08:00 – 19: 00

Pátek: 08:00 – 19: 00

Sobota: Zavřeno

Neděle: Zavřeno

Orientační ceník

 

Kontakt:

Mobil: (+420) 608 200 040

Email: kosmetic-studio@seznam.cz

WWW: www.prodluzovani-ostrava.cz/

Adresa:

Centrum prodlužování vlasů

Masarykovo náměstí 20, Ostrava, 702 00

(vedle lékárny U Zlaté koruny, 2.patro)

[map id=717]

 

Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a nejsou právně vymahatelné. Změna informací, dat a údajů vyhrazena. Pro aktuální informaci vždy kontaktujte kontaktní osoby uvedené v kontaktech.

Provozujete kadeřnictví? Chybí Vám zda váš oblíbený kadeřnický salón? neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace o zařazení do katalogu.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..