Profesionální kadeřnice a technolog Salerm Cosmetics odpovídá na vaše nejčastější dotazy a  problémy s vlasy. Pokud máte otázku a nenaleznete odpověď zde, neváhejte a napište nám

1. Jak dlouho keratin Shot působí a jak často kúru opakovat?

Velmi záleží na stupni poškození vlasové struktury. U velmi slabých a poškozených vlasů je efekt keratinu podstatně kratší. Při pravidelné aplikace Keratin Shotu se výsledný efekt prodlužuje. Zpravidla platí, že u silně poškozených by se měla kůra keratinu opakovat po 3 až 4 týdnech. U středně poškozených vlasů  vydrží vlasy ozdravené až 2 měsíce. Velmi také záleží na pokeratinové péči. Po aplikaci keratinu se nesmí vlasy umýt 72 hodin a není vhodné vlasy sepínat do gumiček a sponek. Během 3 dnů lze používat žehličku a fény. Nedoporučuje se používat laky a gely. Vhodné je také použít Salerm Keratin Shot péči (šampón Keratin Shot, maska Deep Impact, sérum Keratin Shot), kterou se výsledný efekt umocní a prodlouží.

2. Smí se vlasy po Keratin Shotu sepínat do gumičky?

72 hodin po aplikaci Keratin Shotu je keratinová kůra stále aktivní. Keratin ve vlasech je tvrdý, což může při nešetrném zacházení keratinou strukturu polámat. Proto se doporučuje 72 hodin po aplikaci Salerm Keratin Shotu nedávat vlasy do gumičky ani umývat vlasy.

3. Často mívám problém se svěděním pokožky hlavy. Co s tím?

Svědení vlasové pokožky může mít velmi mnoho příčin. Jestli je svědění časté a silném je doporučeno navštívit kožního lékaře. Svědění může vést k dalším problémům s vlasy jako jsou lupy nebo vypadávání. Doporučujeme používat zklidňující šampón Dermocalmante. Tento šampón je určen pro citlivou pokožku a zvyšuje dermo kompatibilitu. Vhodné je také používat produkty určené  ochraně proti vypadávání vlasů, kterému předchází svědění vlasové pokožky.

 4. Jsou produkty Salerm Cosmetics testovány na zvířatech?

NE! Výrobky Salerm Cosmetics nejsou a nikdy nebyly testovány na zvířatech.

5. Mé vlasy jsou suché, krepovité a neppodajné. Co s tím?

Doporučujeme podstoupit aplikaci Keratin Shot, popřípadě používat kvalitní profesionální výrobky. Konkrétně šampón Hi Repair, masku Hi Repair a sérum Hi Repair ACE Finish. Tato řada produktů pomůže obnovit vlasovou strukturu. Vlasy budou poddajné, lesklé a hebké. Doporučujeme přestat s domácím odbarvováním vlasů. Levné odbarvovače velmi zatěžují kutikulu vlasů, což často vede ke komplexnímu poškození vlasové struktury. V domácím prostředí nepodoporučujeme používat ani profesionální odbarvovače. Vlasy každého jedince jsou unikátní, proto je zapotřebí profesionální a individuální přístup školených kadeřnic k těmto technickým zásahům.

Salerm Hi Repair pro obnovu poškozených vlasů

6. Od kolika-ti let je doporučeno barvení/odbarvování vlasů?

Technické zásahy do vlasů jsou doporučovány od 15ti let. Důležitý je ovšem individuální přístup ke každému jednotlivci. Při barvení i dobarvení doporučujeme navštívit specialistu a nikoliv experimentovat v domácím prostředí. Nezapomínejte na péči o barvené vlasy a využívejte přípravky určené pro tento případ. Například šampón, pěnu a masku řady Color společnosti Salerm Cosmetics.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..