Burt´s Bees, americká značka luxusní přírodní kosmetiky, se u nás zatím moc neproslavila a zůstává spíše neznámá. Její výrobky jsou výjimečné tím, že pochází přímo ze světa včel – obsahují příměs mateří kašičky, včelího vosku a medu. Mě si ale kosmetika Burt´s Bees získala hned na svou stranu! A to konkrétně citrónovým balzámem na nehtovou kůžičku, který se postará o nehty a jejich okolí jako ještě žádný krém či olejíček.

Toto tuhé, žlutě zabarvené máslo je vyvinuté tak, aby poskytlo nehtům a nehtové kůžičce maximální možnou péči – od revitalizace a hydratace až po ochranu, odolnost a dlouhodobou pevnost. Přestože se máslo řadí do vyšší cenové kategorie a je ho poměrně málo v 17 gramovém kelímku, nenechte se klamat!

Burt´s Bees Care máslo

Burt´s Bees Care máslo

Upřímně vám mohu potvrdit, že – ačkoliv se to nezdá – jeho množství je nadmíru dostatečné. Obsah kelímku totiž téměř vůbec neubývá – nepatrného úbytku jsem si všimla až po takovém desátém použití. A to je co říct! Takže problém s velikostí vyřešen.

A co se týče vyšší ceny, k té dodám jen to, že se podle mého názoru vyplatí investovat do skutečně kvalitních (byť dražších) výrobků, které nás nezklamou a vydrží dlouhou dobu. A k těm toto Burt´s Bees máslo bezpochyby patří.

Citrónový balzám na nehtovou kůžičku

Citrónový balzám na nehtovou kůžičku

Málem bych zapomněla zmínit, co mě k Burt´s Bees  vůbec přivedlo: před několika lety jsem se doslechla, že na toto citrónové pečující máslo pějí ódy všichni v Americe a samozřejmě jsem zatoužila mít ho hned u sebe a vyzkoušet na vlastní kůži (a nehty!), zda opravdu funguje tak dobře, nebo se jedná jen o nafouknutou fámu.

A nyní mohu potvrdit, že ódy byly oprávněné, protože tento výživný balzám je pro mě (a především mé věčně roztřepené, od laků poničené a oslabené nehty) obrovskou výhrou. Jemná a čistá citrónová vůně produkt posouvá ještě a úroveň výš. Takže nejen že jsou nehty po aplikaci jako „nové“, lesklé, zdravě vypadající, vyživené, zpevněné a ošetřené, ale také krásně a svěže voní citrusovou vůní.

Viditelné zlepšení již po prvním použití

Viditelné zlepšení již po prvním použití

Co více si přát? Snad jen aby se více lidí odvážilo vložit důvěru do sice dražších, ale zato mnohem efektivnějších produktů a dopřálo svému tělu zaslouženou péči. S čistým svědomím mohu prozradit, že toto citrónové máslo je mým zatím nejlepším pomocníkem v péči o nehty a řadím ho i mezi své vůbec nejoblíbenější produkty. Rozhodně nad ním neváhejte – pokud si chcete pořídit účinnou a přírodní péči o nehty a nehtovou kůžičku, těžko najdete něco lepšího.

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..