Řada Biokera z dílny Salerm Cosmetics se rozrůstá o další členy v podobě šampónu, vlasové masky a séra Scalp Care. A jak již samotný název napovídá, jedná se o produkty pečující zejména o vlasovou pokožku. Nicméně i samotné vlasové délky si přijdou na své díky vysokému obsahu živin, které dokáží hydratovat i velmi poškozené vlasy. Produkty jsou založeny na pozitivních účincích medu a chia semínek. Potěšující zprávou je, že tyto funkční přírodní složky pochází z ekologicky přívětivé produkce. Produkty jsou navíc bez sulfátů a parabenů. PRODUKTY BUDOU V ČR DOSTUPNÉ BĚHEM ÚNORA 2018.

Vitální, prodyšná, čistá, vyživená, mazově vyvážená a optimálně prokrvená vlasová pokožka bez podráždění a infekcí je základ pro růst pevných a zářivých vlasů. Produktové portfolio Biokera Scalp Care je právě určeno pro dosažení pohody vlasové pokožky. Přípravky vlasovou pokožku zbaví nahromaděných nečistot a mazu, zajistí její prodyšnost, okysličí vlasové cibulky, pozitivně regulují tvorbu mazu na optimální úroveň, působí proti lupům a kvasinkám pytirosporum ovale, odstraňují zčervenání vlasové pokožky a svědivé pocity.

Salerm Biokera med a chia semínka pro citlivou vlasovou pokožku

Salerm Biokera Scalp Care pro citlivou vlasovou pokožku

 

Produktová řada Salerm Biokera Scalp Care je vhodná pro očistu a ošetření všech typů vlasů a vlasové pokožky a zejména pak pro citlivou vlasovou pokožku, která je náchylná na podráždění, vznik lupů, nadměrného maštění nebo vypadávání vlasů. Biokera Scalp Care je vhodná ke kombinaci s intenzivními produkty, které řeší vypadávání vlasů, lupy nebo nadměrné maštění.

Med a Chia semínka v hlavní roli

Ekologicky šetrný med a olej z Chia semínek jsou hlavními složkami šampónu a masky Biokera Scalp Care. Med obsažený v produktech pochází z pylu, který byl včelami nasbírán nejméně 3 km od městských center nebo průmyslových oblastí. Má hydratační, protizánětlivé, antioxidační, antimikrobiální působení a blahodárně ovlivňuje imunitní systém. Zajišťuje čistotu vlasů a vlasové pokožky a obnovuje jejich přirozenou rovnováhu. Olej z Chia semínek zintenzivňuje pečující působení, vlasy vyživuje a podporuje tak jejich dlouhodobou pevnost a vitalitu.

Obě dvě přírodní složky navíc působí antioxidačně a protizánětlivě a obsahují velké množství živin, které dokáží velmi dobře hydratovat i velmi poškozené vlasy.

Další nespornou výhodou je fakt, že žádný z produktů Scalp Care neobsahuje sulfáty a ani parabeny, které by mohly již tak citlivou vlasovou pokožku podráždit.

Salerm Biokera med a chia semínka pro citlivou vlasovou pokožku

Salerm Biokera Scalp Care pro citlivou vlasovou pokožku

Salerm Biokera Scalp Care

Kompletní produktová řada Scalp Care zahrnuje šampón, masku a sérum. Šampón Scalp Care je vhodný jak pro ošetření a očistu vlasů i vlasové pokožky, maska pak hloubkově vyživuje vlasové délky a sérum blahodárně ovlivňuje vitalitu vlasové pokožky.

Šampón Biokera Scalp Care s hydratačními a protizánětlivými vlastnostmi neobsahuje sulfáty a je tak velmi jemný k vlasům i vlasové pokožce. Výhody bezsulfátového složení ocení zejména velmi citlivá a na podráždění náchylná vlasová pokožka. Šampón velmi jemně čistí, odstraňuje z vlasů a vlasové pokožky polutanty, nadměrný maz, lupy a další nečistoty, které brání vytvoření přirozené rovnováhy vlasové pokožky. Aktivními složkami jsou med a olej z Chia semínek.

Maska Biokera Scalp Care s hloubkovou výživou je druhým krokem ošetření vlasových délek pomocí medu  a oleje Chia semínek. Vlasy hloubkově vyživuje, posiluje, zachovává extra lesklé. Maska je vhodná nejen pro hloubkovou výživu vlasů se senzitivní vlasovou pokožkou, ale také pro ošetření velmi poškozených vlasů. Med a Chia olej opět pochází z ekologicky přívětivé produkce. Maska neobsahuje sulfáty a parabeny.

Salerm Biokera Scalp Care pro citlivou vlasovou pokožku

Salerm Biokera Scalp Care pro citlivou vlasovou pokožku

Sérum Biokera Scalp Care SOS Remedy sérum s analgetickými a antiseptickými vlastnostmi stimuluje obnovu buněk a bojuje proti podráždění vlasové pokožky. Toto speciální sérum pro citlivou pokožku je vhodné pro odstranění nepříjemného svědění, zarudnutí, podráždění a dalších nepříjemných pocitů spojených s problematickou vlasovou pokožkou. Hlavním cílem SOS Remedy séra je zklidnit velmi senzitivní vlasovou pokožku. Sérum může být také použito pro zklidnění a redukci diskomfortu po barvení nebo jiném technickém zásahu, které dráždí vlasovou pokožku. Aktivními složkami séra je mateří kašička a Salix extrakt, který je označován za přírodní aspirin. Obě aktivní složky jsou proslulé výživnými, uklidňujícími a relaxačními schopnosti. Velmi vhodné jsou také pro ošetření mastných vlasů a vlasů s lupy.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..