Máš drsnou a suchou pokožku a ne a ne se jí zbavit? Chceš získat pevnou, vláčnou a hladkou pokožku? Chceš vypadat mladší? Co takhle vyzkoušet peeling? Mnohdy dělá zázraky, protože na rozdíl od hydratačních krémů nechává peeling pokožku volně dýchat a protože se po aplikaci hned smývá a nezůstává tak za každou cenu na pokožce, jako je to u krémů, které mnohdy pokožku zbytečně zatěžují.

Přináším ti recenzi na Bio tělový peeling od české firmy Saloos, která vyrábí přírodní kosmetiku. Konkrétně mám kombinaci Levandule a Tea Tree, která má poskytovat zjemňující účinky. Tento peeling obsahuje přírodní složení, za zmínku stojí určitě směs olejů z levandule, která dodává obsahu nefalšovanou levandulovou vůni. Dále peeling obsahuje mořskou sůl a tea tree olej, který je známý pro své blahodárné účinky.

Saloos tělový peeling Levandule & Tea Tree

Saloos tělový peeling Levandule & Tea Tree

Abych se přiznala, já jsem se neodvážila peeling použít na obličej, protože na ten používám výhradně jen produkty k tomu určené, což tento peeling není. Je všestranný, a tak jsem ho používala na celé tělo, protože odstraní starší kůži, hydratuje díky obsahu rostlinných bio olejů a také ji zpevní. Je skvělý pro vyhlazení tvrdších nebo i velmi suchých míst, jako jsou např. lokty nebo paty a chodidla.

Tento peeling bych doporučila každému, jako takového univerzálního pomocníka, protože se vždy hodí ho mýt při ruce. Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat odstranit nějakou suchou kůži nebo „zabrousit“ ztvrdlou kůži na patách, která dokáže nepříjemně překvapit. Se vším a mnohem víc si tělový peeling poradí. Díky přírodnímu složení pokožku vůbec nedráždí, takže se není čeho bát. Velkou výhodou je, že díky obsahu olejů se není třeba po aplikaci peelingu nijak mazat, takže to máme vlastně takové 2v1!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..