O Benefitu jsem psala již několikrát a nemohla jsem jinak, než ho vychvalovat do nebes. Pokud neznáte tuto značku luxusní a profesionální kosmetiky, která hýbe světem krásy, pak rozhodně zpozorněte, protože nevíte, o co můžete přicházet. Božskou úpravu obočí mám již za sebou a také jsem již vyzkoušela řádku dekorativních produktů – od (ne)viditelných gelů na obočí po klasické zkrášlující přípravky, jako je rtěnka nebo oční stíny. V dnešním článku zavítám zase do trochu jiné oblasti – a to k pleti a líčení pokožky obličeje.

Na péči obecně se velmi často zapomíná. A u pokožky to platí dvojnásob. Zdravou a mladě vypadající kůži, která je součástí našeho těla, něco, co denně vystavujeme okolí na odiv a čím se můžeme pyšnit, bychom neměly brát za samozřejmost. Přestože já sama jsem mladá a nedovedu si moc dobře představit, že jednou bude má kůže vrásčitá a seschlá, tak právě o to víc se snažím dbát na řádnou péči o pokožku už teď. Asi nemusím zmiňovat populární tělová mléka sloužící k hydrataci celého těla a opalovací krémy s ochranným faktorem, které by měly být nezbytností nás všech v letním období.

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

Ale co si počít s obličejem, který je tak citlivý a zaslouží si mimořádnou pozornost? Vedle pravidelné hydratace a čištění (např. pomocí peelingů či přírodních masek) je zapotřebí, aby byla pleť něčím chráněná před vnějšími vlivy. A to denně. Ale kdo by měl náladu každý den nanášet vrstvu vyživujícího krému, který je moc mastný, takže se ve výsledku lesknete i s make-upem?

Pro obyčejné nošení se prostě klasický hutný krém nehodí, proto se Benefit vytasil se skvělým řešením v podobě perleťového krému, který je nejen unikátní svým zpracováním a neotřelým balením, ale je především všestranně využitelný, takže ho lze používat, jak vás jen napadne. Opravdu, je to tak – tento lehoulinký, narůžovělý krémík můžete nanést např. jako podkladovou bázi, která pokožku zacelí, prosvětlí, dostatečně hydratuje a připraví tak hebký základ pro další vrstvu čehokoliv (make-upu, pudru apod.).

Pleťový rozjasňovač Benefit "Girl Meets Pearl"

Pleťový rozjasňovač Benefit „Girl Meets Pearl“

Pro jeho úžasnou texturu a to, že dodává pleti oslňující, ale stále velmi přirozenou zář a projasnění, ho lze ale nosit i jen tak – samostatně. Což po ránu často dělám já sama, protože kdo má ve spěchu dostatek času na líčení? Tenhle krém zastane téměř úplně vše – pokožku zpevní, projasní, uhladí, dodá jí perleťový lesk a zdravý nádech. Jediné, čím neoplývá, je krycí schopnost – ale to krémy ani dělat nemají, takže já jsem s ním navýsost spokojená.

Samo sebou je ho možné aplikovat také až v závěru líčení jako poslední krok. Což je asi nejlepší možnost, jak si užít všechny jeho přednosti. Spolehlivě se postará o vaši pokožku po celý den a vy se nemusíte obávat, že by vaše pleť nevypadala mladě, svěže a že by make-up nedržel na svém místě. Svěřte se do péče perleťovému krému a určitě mi dáte za pravdu.

Pleťový rozjasňovač Benefit "Girl Meets Pearl"

Pleťový rozjasňovač Benefit „Girl Meets Pearl“

Dlouho jsem toužila po podobném krému jako je tento perleťový a ani jsem už nedoufala, že ho někdy opravdu objevím – je to něco vytouženého, co mi přišlo díky mým mnohým požadavkům až nereálné. Ale Benefit Cosmetics dokazuje už poněkolikáté, že všechno je možné a že líčení může být nejen užitečnou činností, ale i úžasnou zábavou!

Abyste si potěšení z kosmetiky a přicházející léto mohly užít naplno a vyzkoušet co nejvíce zkrášlujících přípravků, Benefit má řešení v hrsti i tentokrát. Přichází s kouzelnou kosmetickou sadou POREfessionally bronzed, která obsahuje miniaturu legendárního POREfessionalu, rozjasňovač Watt´s up! a slavný Hoola bronzer.

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

Je toho dost, takže postupně! Začneme hezky od toho základníhopodkladové báze s názvem POREfessional. Přestože mám malé cestovní balení (nebojte, k dostání je i v gigantickém objemu), vystačila jsem si s ním i přes téměř denní používání několik týdnů, ba dokonce i měsíců! Musím tedy dodat, že ho používám jen na oblasti, kde mám nejvíc viditelných pórů – na nose a mezi očima. Ale využití je opět obrovské a myslím si, že lepší (a voňavější) volbu podkladové báze nenajdete.

Benefit podkladové báze POREfessional

Benefit podkladová báze POREfessional

Je to už několik let, ale stále doteď si vzpomínám, jak jsem byla překvapena matnou texturou POREfessionalu, když jsem se ho poprvé dotkla. Je to něco nepopsatelného, co je nejlepší zažít na vlastní kůži. Můžu říct, že vám poskytne dokonalou ochranu před vlivy vnějšího prostředí, mírně stáhne a zacelí roztažené póry a díky nahnědlému zbarvení dokáže ledacos i zakrýt. A jeho charakteristická, nesmírně příjemná vůně s tou hebkostí… je to asi takový pocit, jako kdybyste na sebe natírali neskutečně jemné peří či hedvábí. Je to ohromující zážitek (nepřeháním), který vážně stojí za vyzkoušení.

Jelikož přichází léto a sluneční paprsky si po zimním období stále častěji razí cestu i k nám do České republiky, tak nadšení a touha po opálení je tedy plným právem na místě. Ať už si chcete přiblížit léto, vytvořit předčasné umělé opálení, nebo jen lehce zvýraznit rysy vašeho obličeje, bestseller Hoola bronzer se toho s hrdostí ujme. Hoola se řadí mezi jedny z nejproslulejších výrobků od Benefitu. Jsem zase u toho, že to, co se vám může zdát nepodstatné, nebo si nedovedete představit, jak by asi mohlo fungovat a zda by to nevypadalo zvláštně, dokáže společnost Benefit dokonale zpracovat a důsledně přetvořit v něco unikátního a maximálně efektivního.

Benefit Hoola Matte bronzer

Benefit Hoola Matte bronzer

V tomto případě to znamená přirozené, opravdu lehounké opálení a zvýraznění lícních kostí. Nikdy jsem nebyla fanynkou bronzerů, protože mnohokrát byl výsledný dojem nepovedený a vyumělkovaný, takže to nedopadlo vůbec dobře. Ale Hoola je skutečným mistrem ve svém oboru a do péče se mu hravě může svěřit úplně každá žena.

A na závěr už zbývá jen dodat krapet lesku a projasnit obličej. Nikdo jiný tuto práci nezastane lépe než Whatt´s up! tuhý rozjasňovač. K jeho aplikaci se špetkou zručnosti a cviku není zapotřebí ani zrcadlo a dá se to zvládnout v rekordně rychlém čase. Triku, který spočívá v rovnoměrné kombinaci jednotlivých složek  – takže ve výsledku vznikne jasná a jednolitá barva – dosáhl Benefit na jedničku. Často jsem se u jiných rozjasňovačů setkala jen s vlažnými a neúspěšnými pokusy, kdy se výsledný odstín vůbec nevydařil a funkce daného rozjasňovače byla neviditelná, leckdy až zbytečná.

Benefit rozjasňovač Watt´s up!

Benefit rozjasňovač Whatt´s up!

Ale Whatt´s up! hrdě dokazuje, že právě maličkosti dělají velké věci a nemělo by se na ně zanevřít. Kdybych si měla vybrat jeden produkt, který mě nadchl nejvíce, tak by to po velmi nerozhodném uvažování byl nejspíš právě Whatt´s up!. Je vážně k neuvěření, že pár tahů tímto malým, roztomilým a praktickým rozjasňovačem dokáže pozvednout náladu, rozjasnit a změnit tak celkový pohled a zvýšit sebevědomí. Je schopný zachránit a účinně zamaskovat probdělé noci, kruhy pod očima, únavu a další drobné nedostatky. Je něco jako můj malý zázrak, který mám neustále po ruce.

Všichni výše zmínění pomocníci poskytují dokonale vyváženou souhru tónů a přirozených odstínů. Díky tomu nikdy nebudete vypadat „zmalovaně“, ale maximálně přirozeně a tak, že bude pro ostatní těžké poznat, že jste vlastně nalíčená. V tom spočívá ono kouzlo – pokud chcete oslnit okolí a tak jako já milujete přirozený look, jistě si zamilujete i Benefit, jeho rozjasňovač, POREfessional, Hoola bronzer i perleťový krém, které majitelkám dělají jenom radost.

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

Benefit kosmetická sada POREfessionally bronzed

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..