Že Benefit je mistrem v péči o obočí, to asi pro nikoho není žádná novinka. Dekorativní kosmetiku má zmáknutou na jedničku, o tom jsem se přesvědčila už kolikrát. Největší dojem na mě udělal slavný a mnohými opěvovaný (ale právoplatně!) gel na obočí Gimme Brow, o kterém jsem psala v této recenzi. Když o tom tak přemýšlím, chválit bych mohla vlastně všechno. Které další produkty se tedy zařadily na seznam mých kosmetických oblíbenců?

V jednoduchosti je krása!

V jednoduchosti je krása!

Kvalitní korektor patří mezi základní výbavu každé ženy. Jak jinak bychom zakryly nevzhledné stíny pod očima po probdělé noci? Co jiného by nám zamaskovalo otravné pupínky, vrásky a další nedokonalosti? Lehounký Boi-Ing Airbrush Concealer od Benefitu je ideálním korektorem, na který se můžete bez obav spolehnout. Pleť jemně, avšak důkladně, sjednotí a pečlivě zakryje všechna potřebná místečka, která si o to žádají.

Působí navíc velmi přirozeným dojmem, takže vaše okolí jen stěží pozná, že na sobě nějaký korektor vlastně máte. A to je co říct! Bavíme se přeci o korektorech, které častokrát naše nedokonalosti tak zvýrazní, že by někdy možná bylo lepší, kdybychom se je nesnažily maskovat vůbec a nechaly ona citlivá místa být tak, jak jsou. Ale tomu je konec. Boi-Ing Airbrush Concealer, který je k dostání rovnou ve 3 odstínech, se se vší čestností, jemností a obrovskou lehkostí o vše postará.

Double the lip

Double the lip

O polo-matné rtěnce They´re Real! Double the lip není třeba říkat víc, než že je jednoduše perfektní a já bych na ní nic neměnila. Ačkoliv sama nejsem zastánkyní výrazných rtů, Double the lip mi vyhovuje, protože si s ní vyhraje každý po svém – je možné docílit jak jemného zbarvení, tak i plné barvy. Kdybyste chtěly vědět více o této bezva rtěnce, můžete se v tomto článku mrknout na moji podrobnější recenzi.

Je libo před Vánoci trocha opálení? Ano, mě se po sluníčku a létu stýská, přestože zima ještě ani nezačala! Ale proč si nedopřát spršku decentního opálení, aniž bychom musely chodit někam do “solárka“? Hoola Lite tento problém ihned vyřeší.

Jedná se o světlejší verzi proslulého bronzeru Hoola, který si plným právem získal srdce tisíce věrných uživatelek. Hoola Lite je jeho věrná verze, jen s mírně světlejším odstínem. Jinak ale zůstává vše při starém. Pokud chcete znát všechny přednosti Hoola bronzerů, mrkněte zde na mou recenzi, ve které naleznete více podrobností.

Dva parťáci přímo vedle sebe

Dva parťáci přímo vedle sebe

Za sebe mohu říct, že klasický Hoola je ideální na letní období, kdy máme přirozeně opálenější pleť a pro zvýraznění je tedy potřeba tmavší odstín. Kdežto pro zimní období, kdy není třeba opálení nikterak přehánět a bohatě stačí opravdu jen jemný nádech, zase perfektně postačí světlejší Hoola Lite. Já ho navíc používám i jako normální pudr, protože má úplně ideální barvu, která bezvadně sedí k odstínu mé pleti.

Co dodat? Kromě maximální spokojenosti bych mohla ještě upozornit na výhodu štětečku, který je součástí každého balení. Hoola bronzery jsou tak vhodné i při cestování – vše potřebné máte totiž bezpečně uložené v jedné malé krabičce: pudr i štěteček!

About The Author

Vendula z Českých Budějovic miluje psaní, čtení a zkoušení nových věcí a asi jako každá holka kosmetiku. Mezi její zájmy patří literatura, hra na klavír , hudba, tanec, jóga, zdravý životní styl, jídlo, móda, jízda na koni. Blogovat a psát články začala asi před dvěma roky. Od září 2015 se stala literární redaktorkou pro web Kritiky.cz. Od února 2016 začala psát knižní recenze pro literární portál cbdb.cz. Od března 2016 se připojila k týmu redaktorů na yogapoint.cz - web zabývající se jógou a zdravým životním stylem.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..