Zvýraznění barvy vlasů s bohatou výživou a s osvěžením v pohodlí domova. Vyživující a reflexní barvící maska nabíjí barvu a zároveň vlasy vyživuje v jednom jednoduchém kroku. Ideální pro vlasy přírodní a citlivé, a také pro vlasy, které podstoupily chemický zásah v podobě barvení, zesvětlovaní, melírovaní nebo balayage. Obohaceno o komplex nutrikeraplex ®, exkluzivní technologie společnosti MedaVita, která je založena na bázi Amino Concentrée, na oleji ze semen borůvek (omega-6/omega-3) a také na skvělých účincích kokosového oleje. Tato technologie vlasy hloubkově vyživuje a dokonale o ně pečuje.

Krása je o volbě. Vyber si Choice a buď krásná i ty!

Král je mrtev, ať žije král! Barvící masky MedaVita Choice navazují na úspěch velmi populárních barvících masek MedaVita Enjoy. MedaVita Choice jsou další generací barvících masek od italské společnosti MedaVita. MedaVita Choice zohledňuje poslední poznatky z oblasti vlasové péče ve smyslu funkčnosti a efektivity jednotlivých ingrediencí. MedaVita Choice je také odpovědí na poslední trendy v barvení a na čím dál tím více oblíbenějším zesvětlování vlasů technikami hair painting, balayage…

Původní barvící masky MedaVita Enjoy byly založeny na blahodárném působení ovocných AHA kyselin z borůvek, citrónu, pomeranče, cukrové třtiny, javorového cukru. MedaVita Choice jde ovšem ještě dál. Obsahuje hloubkově vyživující složky v podobě komplexu nutrikeraplex®, který je založen na bázi aminokyselin keratinu o různé molekulové hmotnosti, na silně vyživujícím a ochranném oleji ze semen borůvek a na blahodárném kokosovém oleji.

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

8 barevných odstínů a 1 neutrální

Masky MedaVita Choice rozšiřují své barevné portfolio o další odstíny. Novinkou je karamelový a béžový odstín. Absolutní novinkou je ovšem maska bez pigmentace MedaVita Choice Neutro. V nabídce Choice stále zůstává nejoblíbenější stříbrný odstín a také odstíny zlatý, měděný, červený, lilkový, který nahrazuje původní fialový, a studený hnědý, který je náhradou za původní hnědý odstín masky MedaVita Enjoy.

Všechny odstíny masek Choice je možné vzájemně míchat. Tím je možné dosáhnout na velmi široké barevné kombinace. Poměr smíchání jednotlivých odstínů je vždy individuální a bez znalosti základních pravidel kolorimetrie se neobejdeme. Vždy také záleží na barevném základu vlasů. Pokud si poměrem nejsme jistí, poradíme se se svým kadeřníkem.

MedaVita Choice barvící maska na vlasy

MedaVita Choice barvící maska na vlasy

MedaVita Choice Neutro

Neutrální maska Choice Neutro je založena na totožném vyživujícím komplexu nutrikeraplex ® jako všechny ostatní barevné masky. Ovšem s tím rozdílem, že neobsahuje barvící pigmenty. Maska je tak vhodná pro ty případy, kdy nechceme vlasy oživit v podobě přidaných pigmentů. Vlasům dodává hebkost, lesk a bohatou výživu. Usnadňuje rozčesávání vlasů a maximálně podporuje jejich buněčnou soudržnost.

Výše uvedené ovšem není jediným smyslem neutrální masky Choice Neutro. Maska je také určena pro snížení barevné intenzity ostatních barvících masek MedaVita Choice. Smícháním barvící masky Choice s neutrálním odstínem je možné dosáhnout na velmi decentní a pastelové barevné odlesky. Poměr smíchání je libovolný a individuální. Platí ovšem, že čím více neutrálního odstínu do barvící masky přidáme, tím více snížíme její původní intenzitu.

Komplex Nutrikeraplex ®

Vyživující a ochranná funkčnost masky je dána novou technologií Nutrikeraplex ®. Tato inovativní technologie vyvážených nutričních a ochranných složek je založena na komplexu keratinů Amino Concentrée, oleji z borůvek a kokosovém oleji.

Komplex Amino Concentrée je unikátní mix aminokyselin keratinu: serin, threonin a carbocystein. Díky své různé velikosti (molekulové hmotnosti) jsou jednotlivé aminokyseliny schopny působit přesně tam, kde mají. Malé aminokyseliny opravují a regenerují vlasy do hloubky. Ty velké pak napravují škody na povrchu vlasu.

Olej ze semen borůvek (vaccinium myrtillus seed oil) je bohatý na kyselinu linolovou, fytoživiny a esenciální mastné kyseliny omega 6 a omega 3. Spouští ochrannou a obnovující akci, která bojuje proti křehkosti vlasů.

Kokosový olej (cocos nucifera oil) je tvořen středními a malými řetězci mastných kyselin, tím podporuje hloubkovou hydrataci vlasů, usnadňuje rozčesávání vlasů, podporuje intenzitu a trvanlivost barvy barvených vlasů, přirozeně chrání před poškozením vlivem slunečního záření.

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

MedaVita Choice Silver stříbrná maska na vlasy

Jak se maska Choice používá

Barevný základ vlasů je rozhodující. Barvící masky MedaVita Choice neumí zesvětlit současnou barvu vlasů. Pro intenzivní barevné odlesky je nutné masku aplikovat na světlé nebo zesvětlené vlasy. Na černých a velmi tmavých vlasech by před předchozího zesvětlení nebyly barevné odlesky patrné. Upozorňujeme, že zesvětlování vlasů je velmi náročný chemický zásah, který může trvale poškodit disulfidové vazby vlasů a narušit tak jejich pevnost a odolnost. Zesvětlování vlasů vždy podstupujte v kadeřnictví.

Maska MedaVita Choice se nanáší do umytých a vlhkých, pouze ručníkem vysušených vlasů. Pro středně dlouhé a dlouhé vlasy bude zapotřebí cca 25 – 30 ml. Masku vmasírujeme do pramenů, které následně rozčešeme hřebenem se širokými zuby. Pouze rovnoměrná a pečlivá aplikace může přinést kýžený výsledek. Masku necháme působit 5-20 minut dle požadované intenzity výsledku. Poté důkladně opláchneme.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..