Barvící masky na vlasy MedaVita Enjoy Mask: „více než maska, více než tónování“. Tónování a ošetření vlasů nikdy nebylo tak jednoduché. Extrakty z čaje a ovocné kyseliny jsou spojenci krásných vlasů! Šest exkluzivních odstínů revoluční barvící masky na vlasy MedaVita Enjoy Mask přináší naprosto jedinečné výhody pro barvení a ošetření vlasů:

– Okamžitá barva, která vlasy navíc vyživí a dodá jim kondici.

– Hladké a lesklé vlasy díky jednomu produktu.

– Odstíny, které vlasům dodají elán a šmrnc.

– Rychlá a snadná aplikace: oslňující výsledky již po několika minutách.

– Intensita odstínu je ve vašich rukou, pouze upravte čas působení a kontrolujte výsledky.

– Příjemná vůně čaje.

– Šest odstínů, které lze vzájemně míchat: měděnáčervenázlatáfialováhnědástříbrná

Medavita maska Enjoy kombinuje extrakty čaje s luxusními AHA ovocnými kyselinami, který byly získány z pěti různých přírodních zdrojů: borůvky, citrónu, pomeranče, cukrové třtiny a javoru cukrového.

Maska Enjoy obsahuje velké množství přírodních složek, které vlasy rozmazlují a poskytnou jim tu pravou krásu. Hloubkově vlasy vyživují a zároveň zajišťují efekt anti-age. Již po první aplikaci jsou vlasy lesklejší a jemnější. Každá další aplikace efekt krásy pouze umocní a zajistí přirozenou krásu vlasů. Maska na vlasy Medavita Enjoy plně respektuje vlasové vlákno, navíc obsahuje kosmetické složky, které urychlují a usnadňují rozčesávání.

Okamžitá barva

Maska Enjoy byla navržena tak, aby nabídla snadné řešení zajišťující tónování vlasů bez potřeby aplikace klasické barvy s peroxidem. Barvící maska Enjoy obsahuje koncentraci barvicích pigmentů, které zajišťují hluboké tóny s minimálním časem působení. Vytvoření skvělých tónů trvá pouze několik minut. Vysoká koncentrace pigmentů zajišťuje dlouhodobé a viditelné výsledky. S pomocí jednoho odstínu masky Enjoy lze vytvořit různé úrovně tónování, vždy záleží na době působení. Kyselé pH pomáhá uzavřít kutikulu vlasu, což přináší perfektní lesk.

Nádherné a zdravé vlasy

Delikátní čajová parfemace masky Enjoy přináší zákazníkům kadeřnických salónů nezapomenutelný zážitek. Delikátní a profesionální vlasová péče, která zajišťuje krásu a zdraví.

Zaměření masky Enjoy: lesk, hydratace, výživa, hloubkové tónování a barvení, korekce a zvýraznění barvy, vystříbření šedivých a melírovaných vlasů (odstín silver)

Jak správně masku Enjoy aplikovat?

Správné použití masky Enjoy je velmi snadné a zahrnuje následující kroky:

1. Masku naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy – to pomůže k snadnější absorpci. Množství použité masky se odvíjí od délky a hustoty vlasů, obvykle ovšem na středně dlouhé a středně husté vlasy postačí množství 25-30 ml. (Pozn.: používejte ochranné rukavice, masku nanášejte od zátylku, neaplikujte na vlasovou pokožku, může dojít k jejímu zabarvení. Masku naneste rovnoměrně do délek vlasů, nezapomeňte na konečky. Pro rovnoměrné nanesení vlasy kartáčujte. Pro perfektní účinek vlasy promasírujte.)

2. Masku Enjoy nechejte působit 5 až 20 minut, doba působení závisí na požadované úrovni odstínu. Pro sytější odstíny lze dobu působení masky prodloužit až na 45 minut. Není potřeba používat žádné přídavné teplo.

3. Po době působení vlasy důkladně umyjte vodou, posléze pokračujte v konečné úpravě vlasů.

Barvící maska na vlasy MedaVita Enjoy Mask

Stříbrný odstín masky je ideální k odstranění žlutého nádechu šedivých vlasů. Vhodný je pro muže i ženy.

Bláznivých (crazy) odstínů lze dosáhnout použitím masky Enjoy červenéměděné nebo fialové. Tyto odstíny je zejména efektní aplikovat na určitý(é) pramen(y).

Jednotlivé odstíny masek je možné navzájem kombinovat a míchat. Tím lze dosáhnout široké palety odstínů a tónů. (Vždy dodržujte principy správného míchání barev).

Před-pigmentace (pre-pigmentace)

Maska Medavita Enjoy může být použita k pre-pigmentaci vlasů. Vhodné jsou zejména teplé tóny (měděná, červená nebo zlatá). Maska se aplikuje přímo na umyté a ručníkem vysušené vlasy v množství dle délek a hustoty vlasů, které mají být před-barveny. Zajistěte, aby došlo k dostatečnému a rovnoměrnému nanesení, vlasy posléze promasírujte a masku nechejte působit 20 minut. Poté vlasy opláchněte vodou a aplikujte vybraný odstín oxidační barvy.

Kdy použít masku Medavita Enjoy?

Ve stejný den použití oxidační barvy – Maska Enjoy je vhodná pro zvýraznění odlesku právě nabarvených vlasů klasickou oxidační barvou. Zajišťuje hloubkovou colorizaci s vyšší intenzitou. Maska navíc vlasy po náročném oxidačním barvení vyživí, dodá vlasům lesk a hebkost.

Mezi jednotlivým barvením – S maskou Enjoy lze prodloužit interval mezi jednotlivým barvením. Vlasům nejenže uleví od dalšího barvení, navíc prodlouží efekt právě nabarvených vlasů. Týdenním používám lze zajistit dlouhodobé colorizační a vyživující účinky.

Na přirozené vlasy – Přirozeným vlasům maska Enjoy dodá výjimečnou hebkost a lesk s jemným odleskem barvících pigmentů.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..