Zpravidla v letních parných a dnech s bouřkovými přeháňky se potýkáme se zvýšenou vlhkostí vzduchu, která negativně ovlivňuje vzhled vlasů a finálních účesů. Vlhkost je nepřítelem číslo jedna zejména pro vlasy vyrovnané žehličkou. Vlasy se díky vlhkosti kroutí a krepatí. Stávají se nepoddajné, neučesatelné a vypadají velmi zanedbaně.

Abychom svůj účes před vlhkostí ochránili, je vhodné aplikovat dostatečné množství laku, který zpravidla obsahuje hydrofobní složku, která pomáhá eliminovat negativní dopad vlhkosti. Nevýhodou laku na vlasy ovšem je, že se zpravidla nedostane do všech partií a před vlhkostí nejsou vlasy kompletně ochráněny.

Společnost Cotril vytvořila přípravek s příznačným názvem Cotril Creative Walk Umbrella (v českém překladu deštník), který byl speciálně navržen pro ochranu vlasů před nadměrnou vlhkostí okolního prostředí. Sprej Cotril Creative Walk Umbrella Finishing nejenže prodlužuje trvanlivost účesu, ale také vlasům dodává hebkost a lesk. Díky spreji Cotril Umbrella šetříte a chráníte své vlasy nejen proti vlhkosti a slunečním paprskům. Navíc prodlužuje intervaly mezi jednotlivým žehlením vlasů, za což se Vám vlasy bezesporu odvděčí lepší kvalitou.

Deštník od Cotrilu je nejlepším přítelem v deštivých a mlžných dnech. Maximální účinek je zajištěn díky pečlivě vybraným přísadám jako je olivový olej, makadamiový olej, mandlový olej, bavlníkový a arganový olej.

Mezi další alternativy „vlasových deštníků“ můžeme zařadit Sprej Salerm Straightening nebo Gel Salerm Straightening. Oba dva přípravky obsahují filmogenní složky, které brání vlhkosti zkazit naše vlasové veledílo.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..