Sychravé a chladné počasí má velmi negativní dopad na kvalitu našich vlasů. Vlivem vlhkosti vlasy krepatí. Díky svetrům, rolákům a límcům kabátů vzniká statická elektřina, která z vlasů dělá rozlítaný, zcela nepoddajný chuchvalec. Do toho silný a suchý vítr každodenně ničí pracně vytvořený účes. Všechny tyto nešvary lze potlačit správnou péčí. Správnou péčí o vlasy v nejnáročnějším ročním období si zachováte krásné a zdravě vypadající vlasy.

1. Salerm maska z obilných klíčků

Hloubková regenerace a výživa je tou jednou správnou reakcí na suché, křehké či poškozené vlasy. Pro navrácení života a lesku nevzhledné slámě na hlavě, co kdysi připomínaly vlasy je nejlepším pomocníkem Salerm maska s obilnými klíčky pšenice. Maska přemění slámu na hedvábí. Masku je vhodné aplikovat jednou až dvakrát týdně v závislosti na stupni dehydratace a poškození. Masku nechejte vždy působit alespoň 10 minut. V případě použití dodatečného tepla se vlasová struktura otevře a absorbuje živiny mnohem rychleji.

2. Young Jam Crystal Fluid tekuté krystaly

Ostříhání je jediným absolutně účinným způsobem, jak se zbavit roztřepených konečků. Nicméně tekuté krystaly jsou schopny dočasně roztřepení zacelit a dodat tak vlasům hebkost, lesk a vitalitu. Navíc jsou ideální jako ochrana před poškozením vnějšími vlivy, jako je UV záření, smog a další agresivní vlivy. Tekuté krystaly Young Jam Crystal Fluid chrání vlasové vlákno a zlepšují výsledný efekt při použití fénu nebo žehličky

3. Salerm Straightening sprej pro žehlení vlasů

Aby nedocházelo k nežádoucímu poškození a dehydrataci při konečné úpravě vlasů pomocí fén, žehliček či kulem na vlasy je ideální používat termo-ochranný sprej. Salerm Straightening sprej pro vyhlazení vlasů díky svému speciálnímu složení založeném na mikrosilikonech vlas důkladně ochrání před vysokým teplem. Sprej aplikujte na vlasy před fénováním, žehlením či kulmováním. Zároveň sprej důkladně chrání před krepatěním vlasů a vznikem statické elektřiny. Pro prodloužení efektu aplikujte i po dokončení účesu.

4. Salerm šampón s proteiny

Na seznamu nejlepší kosmetiky pro péči o vlasy samozřejmě nesmí chybět kvalitní šampón. Investice do regeneračního šampónu pro poškozené a suché vlasy se Vám nespočetně krát vrátí na kvalitě a zdraví vlasů. Salerm Šampón s proteiny obsahuje tekutý keratin, který napomáhá posílit vlasový stonek a minimalizovat projevy poškození. Nejlepších výsledků se docílí v kombinaci s kondicionérem po každém mytí.

5. Lesk ve spreji Cotreil Creative Walk Shine

Zářivé lesklé vlasy vypadají vždy zdravěji a krásněji. Pro dodání oslnivého lesku vlasům je ideální lesk ve spreji od Cotrilu. Vlasy získají exkluzivní lesklý vzhled a hedvábně hladký dotyk. Navíc vlasy nefixuje ani nezatěžuje.

6. Evolution ampulu proti vypadávání vlasů

Stimulátor vlasové pokožky ve formě ampulí s obsahem placentárního proteinu je jedním z nejlepších produktů vlasové kosmetiky vůbec. Stimulátor podporuje růst vlasů. Vlasy budou zdravější a silnější. Placentové ampule obnovují vlasové kořínky, vyživují vlasové folikuly a stimulují růst vlasů. Jsou ideální produktem v boji s řídnutím a vypadáváním vlasů. Pravidelnou masáží prokrvíte vlasovou pokožku a zvýšíte přísun blahodárných látek a kyslíku do vlasových váčků. Ideální frekvence jsou dvě až tři ampule týdně.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..