Spousta žen s vlnitou kšticí trápí problém suchých vlasů. I přes používání vlasové kosmetiky každý den je těžké udržet lokny vitální a svěží. Pojďme si představit 5 jednoduchých tipů, jak vnést do své vlnité hřívy nový svěží nádech a vitalitu.

1 Po mytí vlasů šampónem opláchněte vlasy studenou vodou. Stejně jako rozehřátá pokožka, tak se i vlasové póry při styku se studenou vodou uzavřou a udrží vlhkost ve vlasovém vláknu.

2 Vlasy na noc v žádném případě nikdy nesepínejte gumičkou ani sponkami do vlasů. Vždy při spánku nechávejte své kadeře volné.

3Čas od času, minimálně jedenkrát za týden, zapomeňte na fénování a kulmování vlasů. Dopřejte vlasům pauzu a nenamáhejte je zbytečně teplem.

4Používejte hloubkově vyživující vlasovou kosmetiku. Již po pár dnech poznáte rozdíl mezi povrchově působícími a hloubkově vyživujícími kondicionéry a maskami na vlasy.

5Vlasy umývejte maximálně každý druhý den. A to i v případě, že máte pocit, že jsou vlasy špinavé a mastné. Každodenní mytí nadměrně namáhá a vysušuje vlasové vlákna. Ve dnech nemytí vlasů můžete své lokny oživit leskem na vlasy nebo produktem pro konečnou úpravu vlasů určeným přímo pro vlnité vlasy.

About The Author

Akademie INHAIR je originální a exkluzivní portál zaměřený především, nikoliv pouze, na vlasy, vlasovou péči a vlasovou kosmetiku. Na českém trhu se jedná o originální projekt, který každý den přináší novinky ze světa profesionálních kadeřníků, stylistů, kosmetiky. Akademie INHAIR je určena nejen odborníkům a vyučených kadeřníkům, ale také laické veřejnosti. Redakční tým sleduje a přináší reportáže a zprávy z aktuálního dění, seminářů a školení kadeřníků a výrobců vlasové kosmetiky. Díky Akademii INHAIR budete mít stále v přehledu nejdůležitější události v oblasti vlasové péče. Díky vyčerpávajícím přehledům a spolupráci s technology nadnárodních výrobců profesionální vlasové kosmetiky jsme tak jediným a bezkonkurenčním vlasovým portálem v Česku i na Slovensku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..